ROGER TECHNOLOGY predstavuje cenovo výhodné riešenie automatizácie brán pri zachovaní vynikajúcej mechaniky pohonov. Ponúka tiež pohony a závory s brushless technológiou, ktorá je výborným riešením v prípade nutnosti nonstop prevádzky.

Spoločnosť Nice Group, ktorá sa zrodila na začiatku 90-tych rokov v Taliansku, dnes predstavuje najkomplexnejší celok produktov s automatizovanými systémami pre brány, systémy inteligentného domu, závory, markízy, žalúzie a rolety pre obytné budovy, komerčné a priemyselné priestory, ako aj s poplašnými a elektronickými ovládacími systémami, v ktorých sa spája technologická inovácia a dizajn s cieľom ponúkať maximálnu jednoduchosť pri používaní.

BERNAL predstavuje absolútnu špičku v oblasti kvality, trvácnosti pohonov vonkajších plotových brán, garážových brán. To je taktiež dôvodom pre štandardnú 3 – ročnú záruku vonkajších plotových brán BERNAL s možnosťou predĺženia na 5 rokov. Všetky pohony sú neobvykle predimenzované,  plastové či nylonové časti v prevodovkách nemajú miesto vo filozofii ich výroby miesto.