ROGER TECHNOLOGY predstavuje absolútnu špičku v oblasti kvality, trvácnosti pohonov vonkajších plotových brán, garážových brán a závor s najpokrokovejšou DIGITÁLNOU BRUSHLESS TECHNOLÓGIOU NA PRINCÍPE PERMANENTÉHO MAGNETU.

Roger Technology má viac ako 35 – ročné skúsenosti v oblasti automatizácie. Dlhé roky pôsobila ako výrobca pohonov len pre popredné talianske značky, ktoré montovali jej komponenty pod vlastnou značkou. Kreativita a vývoj boli vždy spolu so špičkovým mechanickým vyhotovením základnými charakteristikami pohonov Roger Technology, čoho prirodzeným dôsledkom bolo vynájdenie digitálnej brushless technológie. Nakoľko digitálna brushess technológia bola inými „výrobcami“ , či skôr montážnymi závodmi odmietnutá, sa spoločnosť Roger Technology rozhodla vstúpiť na trh pod pod vlastnou značkou.

U všetkých produktov Roger Technology si môžete byť istý, že používate pohony s najinovatívnejšou technológiou zaisťujúcou najvyššie bezpečnostné štandardy. Všetky pohony sú neobvykle predimenzované,  plastové či nylonové časti v prevodovkách nemajú miesto vo filozofii výroby Roger Technology.

MADE IN ITALY: Produkty spoločnosti Roger Technology vrátane ich celého výrobného procesu pochádzajú z Talianska.

Fabrika Roger Technology sa rozprestiera na ploche viac ako 10 000 metrov štvorcových a ponúka …viac

Pre pozretie kompletnej prezentácie Roger Technology kliknite prosím na nasledujúci odkaz: http://www.rogertechnology.com/discoverus/welcome.asp