Tovar je možné zaslať kuriérskou službou, prípadne vyzdvihnúť osobne. V súvislosti s novými opatreniami v boji proti COVID 19 je možný iba bezkontaktný osobný odber. Tovar musí byť v tomto prípade uhradený vopred na účet. Po pripísaní platby zákazníka vyzveme k odberu tovaru. Tovar bude pripravený k bezkontaktnému vyzdvihnutiu na dohodnutý čas.

Doprava tovaru kuriérskou službou objednaného z nášho eshopu pri platbe predom na účet je poskytovaná bezplatne. Systém nám však generuje platbu za dopravu automaticky, preto je pri potvrdení objednávky doprava softvérom naúčtovaná, pri expedícii tovaru a vystavovaní faktúry Vám ju odpočítame. Z tohto dôvodu Vás prosíme, v prípade, že si zvolíte pri objednávke platbu predom, o zaplatenie tovaru bez poplatku za dopravu.

Doprava tovaru kuriérskou službou objednaného z nášho eshopu pri platbe na dobierku je účtovaná sumou 12,00 € vrátane DPH.

Objednávky vybavujeme podľa dostupnosti tovaru , tovar skladom je odosielaný do 24 hodín. Doba doručenia tovaru je približne 2 dni. Ak kvôli nejakému nepredvídanému problému tovar nie je na sklade, alebo doba doručenia môže byť dlhšia ako 2 týždne, budete hneď informovaný formou emailu alebo telefonátu. Potom sa môžete rozhodnúť či chcete na tovar počkať, alebo chcete zrušiť objednávku.

Tovar je pri doprave bezpečne zabalený a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Po uznaní reklamácie Vám zdarma doručíme nový tovar.

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

Kuriérske zásielky sú doručované nasledujúci pracovný deň od predania zásielky kuriérovi. Tovar je doručený priamo na Vašu adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť v hotovosti alebo kartou priamo kuriérovi.

Prosím nezabúdajte pri objednávaní tovaru uviesť tel kontakt na Vás pre prípad, že by Vás kuriér nezastihol doma, aby sa mohol s Vami dohodnúť na opätovnom doručení zásielky. Na doručenie sú 2 pokusy, inak sa zásielka vracia späť k nám.

Osobný odber

Osobný odber v Bratislave je možné uskutočniť po predchádzajúcej telefonickej alebo e-mailovej dohode.