2 – krídlové sady s ovládačmi, fotobunkami a majákom značiek Nice, Roger Technology, Bernal sú sady pre krídlové brány obsahujúce 2 pohony, 1 riadiacu jednotku s prijímačom, 2 diaľkové ovládače, fotobunky, maják konzoly na upevnenie, spojovací materiál. Výrobcovia pohonov Nice, Bernal a Roger Technology predstavujú najkvalitnejšie produkty na automatizáciu brán, ktoré trh ponúka.

BERNAL predstavuje absolútnu špičku v oblasti kvality, trvácnosti pohonov vonkajších plotových brán, garážových brán. To je taktiež dôvodom pre možnosť predĺženia záruky pohonov brán BERNAL až na 5 rokov. Všetky pohony sú neobvykle predimenzované,  plastové či nylonové časti v prevodovkách nemajú miesto vo filozofii ich výroby miesto.

ROGER TECHNOLOGY predstavuje cenovo výhodné riešenie automatizácie brán pri zachovaní vynikajúcej mechaniky pohonov. Ponúka tiež pohony a závory s brushless technológiou, ktorá je výborným riešením v prípade nutnosti nonstop prevádzky.

Nice Group predstavuje najkomplexnejší celok produktov s automatizovanými systémami pre brány, systémy inteligentného domu, závory, markízy, žalúzie a rolety pre obytné budovy, komerčné a priemyselné priestory, ako aj s poplašnými a elektronickými ovládacími systémami, v ktorých sa spája technologická inovácia a dizajn s cieľom ponúkať maximálnu jednoduchosť pri používaní.

Pre uľahčenie Vášho výberu poskytujeme k pohonom Bernal, Nice a Roger Technlogy recenzie.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov